GRILA DE PROGRAME

06:00

WE LOVE CLASSICS

07:00

GOOD MORNING

10:00

TOP 10@10

11:00

HITLIST

12:00

CHILLOUT SESSIONS

13:00

HIT2BE

14:00

WE LOVE 2000’S

15:00

FRESH HITS

16:00

AFTER WORK

20:00

 HEARTFELDT RADIO – SAM FELDT

21:00

 SPINNIN SESSIONS

22:00

 TRANSITIONS – JOHN DIGWEED 

00:00

 ARMADA NEXT

01:00

 COSMIC GATE – WAKE YOUR MIND

02:00

GUEST MIX

03:00

NON STOP MUSIC

06:00

WE LOVE CLASSICS

07:00

GOOD MORNING

10:00

TOP 10@10

11:00

HITLIST

12:00

CHILLOUT SESSIONS

13:00

HIT2BE

14:00

WE LOVE 2000’S

15:00

FRESH HITS

16:00

AFTER WORK

20:00

WE LOVE URBAN

21:00

MONSTERCAT – CALL OF THE WILD

22:00

TRAP NATION RADIO 

23:00

BITBIRD RADIO

00:00

NOISIA RADIO SHOW

01:00

ROM HEAVVEN LIQUID DREAMS

02:00

GUEST MIX

03:00

NON STOP MUSIC

06:00

WE LOVE CLASSICS

07:00

GOOD MORNING

10:00

TOP 10@10

11:00

HITLIST

12:00

CHILLOUT SESSIONS

13:00

HIT2BE

14:00

WE LOVE 2000’S

15:00

FRESH HITS

16:00

AFTER WORK

20:00

FIREBEATZ RADIO SHOW

21:00

SANDER VAN DORN – IDENTITY

22:00

HEXAGON RADIO – DON DIABLO

23:00

PROTOCOL RADIO – NICKY ROMERO

00:00

RESIDENT – HERNAN CATTANEO

01:00

EELKE KLEIJN – DAYS LIKE NIGHTS

02:00

GUEST MIX

03:00

NON STOP MUSIC

06:00

WE LOVE CLASSICS

07:00

GOOD MORNING

10:00

TOP 10@10

11:00

HITLIST

12:00

CHILLOUT SESSIONS

13:00

HIT2BE

14:00

WE LOVE 2000’S

15:00

FRESH HITS

16:00

AFTER WORK

20:00

AFROJACK – JACKED RADIO

21:00

DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE – SMASH THE HOUSE

22:00

MARKUS SCHULZ – GLOBAL DJ RADIO

00:00

CHICANE – SUNSETS

01:00

CHILLOUT NIGHT MIX

02:00

GUEST MIX

03:00

NON STOP MUSIC

06:00

WE LOVE CLASSICS

07:00

GOOD MORNING

10:00

TOP 10@10

11:00

HITLIST

12:00

CHILLOUT SESSIONS

13:00

HIT2BE

14:00

WE LOVE 2000’S

15:00

FRESH HITS

16:00

AFTER WORK

20:00

MARTIN GARRIX SHOW

21:00

R3HAB – I NEED R3HAB

22:00

FEDDE LE GRAND – DARKLIGHT SESSIONS

23:00

FERRY CORSTEN – CORSTEN’S COUNTDOWN

00:00

ROBIN SCHULZ – SUGAR RADIO

01:00

CLAPTONE – CLAPCAST

02:00

GUEST MIX

03:00

NON STOP MUSIC

07:00

GOOD MORNING

10:00

WE LOVE WEEKEND

14:00

DIGITAL TOP 50

18:00

WE LOVE WEEKEND

20:00

DANCE CHART

22:00

ARMIN VAN BUUREN – A STATE OF TRANCE

00:00

ABOVE AND BEYOND – GROUP THERAPY

02:00

DAVID GUETTA DJ MIX

03:00

LUCAS & STEVE – SKYLINE SESSIONS

04:00

ROGER SANCHEZ – RELEASE YOURSELF

07:00

GOOD MORNING

10:00

WE LOVE WEEKEND

17:00

AIRPLAY CHART

20:00

NORA EN PURE – PURIFIED RADIO

21:00

TIESTO – CLUB LIFE

22:00

PAUL VAN DYK – VONYC SESSIONS

00:00

PAUL OAKENFOLD – PLANET PERFECTO

01:00

STEVE AOKI – AOKI’S HOUSE

02:00

ALY & FILA – FUTURE SOUNDS OF EGYPT

04:00

KONTROLLER PROJECT – MAGIC SOUND

05:00

GUEST MIX

WEEKLY SCHEDULE